Právě teď DOPRAVA ZDARMA NAD 500 Kč! Po celé ČR na adresu, Zásilkovnu nebo Balíkovnu. více info | Vrácení a výměna zdarma!

Vložkovina TERPOLÍN nažehlovací plátno, jednostranně lepící, silné, přírodní barva, š. 115cm, 35g/m2 (látka v metráži)

Terpolín je pevné nažehlovací plátno, tzv. vložkovina ze 100% bavlny v jednostranně nažehlovacím provedení. Jedna strana je pokryta vrstvou syntetického lepidla, druhá vnější strana úhledně začistí povrch na aplikovaný materiál. Terpolín se používá především k podlepování kůže a kožených výrobků nebo jako výztuha na tašky, obrazy, pohlednice, podlepení pevných prostírek, sedáků na židle a další dekorační účely. Další výhodou je možnost barvení nebo prošívání plátna. Plátno je nevysrážené a při objednání je třeba počítat s rezervou na sražení po oprání zhruba 3-5 %. Gramáž textilie včetně lepidla je 35g/m2. Terpolín je dostupný v metráži v šířce 115cm. Objednejte si přesně tolik metrů, kolik potřebujete.
Vyprodáno! Vyprodáno! Tak to nás mrzí! Tento produkt už bohužel nelze zakoupit. Veškeré skladové zásoby jsou vyprodané a produkt již nelze doobjednat.
Kód produktu (SKU)
40712
305 Kč
Terpolín je pevné nažehlovací plátno, tzv. vložkovina. Jedna strana je pokryta vrstvou syntetického lepidla, druhá vnější strana tak úhledně začistí povrch na aplikovaný materiál. Terpolín se používá především k podlepování kůže a kožených výrobků nebo jako výztuha na tašky, obrazy, pohlednice, podlepení pevných prostírek, sedáků na židle a další dekorační účely. Další výhodou je možnost barvení nebo prošívání plátna. Plátno je nevysrážené a při objednání je třeba počítat s rezervou na sražení po oprání zhruba 3-5 %. Nažehlení doporučujeme provádět přes pečící papír zhruba 20 sekund.
Více informací
Kolekce / značka TextilCentrum.cz
Rozměr šířka 115 cm
Složení 100% bavlna
Gramáž 35 g/m2 textilie včetně lepidla
Barva / vzor světle béžová přírodní
Ošetřovací/prací symboly

Význam pracích symbolů

EAN (čárový kód) 8591149049736
Ostatním se také líbí...